ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА
Інформатизація освіти в Україні – один з найважливіших механізмів, що зачіпає основні напрямки модернізації освітньої системи. Сучасні інформаційні технології відкривають нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу. Велика роль надається методам активного пізнання, самоосвіті, дистанційним освітнім програмам.
Дистанційна освіта – навчання на відстані – набуває сьогодні все більшої популярності. За наявності сучасних комп’ютерних технологій та Інтернету вона стає зручною та доступною. Адже дистанційна освіта не вимагає від студента присутності в аудиторії, навчаєтеся ви в зручний час в будь-якій точці земної кулі. Дистанційно можна закінчити ВУЗ, вивчити іноземну мову, підвищити кваліфікацію тощо.
На відміну від заочної форми навчання, де контроль за вивченням матеріалу припадає на певний час (зокрема на період сесії), дистанційна освіта дозволяє контролювати знання після кожного пройденого курсу – має більш гнучкий графік складання іспитів. Ще однією перевагою ДО є постійна підтримка викладацького складу: кожен студент прикріпляється до викладача, який контролює навчання, консультує і допомагає готуватися до іспитів.
Важливо і те, що можна самому обрати предмети, які вас цікавлять, темп і послідовність їх вивчення. Хіба не було б зручно пройти за семестр цілий курс? Або, навпаки, розтягнути його на два роки? Деякі розділи можна пропускати або повертатися до них знову. Ще один плюс – така освіта дешевша за звичайну.
Для того, щоб знання отримали конкретний зв’язок з діями, необхідно постійно “навчати себе”, поповнюючи й розширюючи свою освіту. Саме цю мету й ставить перед собою дистанційна освіта. Пропонуємо Вашій увазі проект дистанційного навчання ” “Мійклас”“. Портал має величезну базу завдань з різноманітних предметів шкільного курсу. Завдання представлені у формі тестів, портал надзвичайно зручний та інтуїтивно зрозумілий, використання сервісу є безкоштовним.
ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ
Пропонуємо Вашій увазі добірку сайтів завдяки яким можна не виходячи з дому здійснити цікаву подорож до найзаповітніших куточків нашої країни та світу. Перейшовши за відповідним посиланням Ви можете “відвідати” заочну екскурсію та дізнатись більше про Україну і світ.
- Національний музей Тараса Шевченка
- Музей “Кобзаря” Тараса Шевченка
- Літературно-меморіальний музей Григорія Сковороди.
- Музей-садиба Івана Котляревського у Полтаві
- Музей Івана Франка
- Батьківщина Тараса Шевченка – село Моринці
- Квартира-музей Павла Тичини
- Літературно-меморіальний музей Миколи Гоголя
- Національний Музей Народного Мистецтва Гуцульщини та Покуття
- Музей Писанкового Розпису
- Музей М.С. Грушевського
- Музей волинської ікони
- Національний музей “Чорнобиль”
- Музей історії Острозької академії
- Музей Гетьманства
- Музей Уласа Самчука
- Віртуальна подорож навколо світу
- Віртуальна 3D подорож Україною
- Музей грошей Національного банку України
- Національний художній музей України
- Львівський музей історії релігій
- Віртуальна екскурсія Музеєм археології в Батурині
- Українські віртуальні музеї (каталог)
- Музей слідопитів у Нових Петрівцях (відео)
- Музей мікромініатюри М.Сядристого (відео)
- Музей козацької страви у Пирогово (відео)
- Музей народної архітектури та побуту України (відео)
- Відео-екскурсії музеями Західної України (відеоканал)
- Державний музей авіації України (відео)
- Педагогічний музей України
- Музейне коло Прикарпаття: музей історії міста Тисьмениці ім.С. Гаврилюка
- Iсторiя розвитку iнформацiйних технологiй в Українi
- Україна incognita
- Музеї та галереї Києва
- 7 чудес світу на порталі “Рідна Країна”